thumbs-iconMÜKEMMELLİK BİR EYLEM DEĞİL, BİR ALIŞKANLIKTIR.

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ: (7/24 HİZMET)

İstanbul Temizlik • Daha Temiz Bir Gelecek İçin
mobile-icon

7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ+90 552 482 78 60

page-banner

BÜYÜKÇEKMECE BUHARLI TEMİZLİK ŞİRKETİ

BÜYÜKÇEKMECE BUHARLI TEMİZLİK ŞİRKETİ

BÜYÜKÇEKMECE BUHARLI TEMİZLİK ŞİRKETİ

BÜYÜKÇEKMECE BUHARLI TEMİZLİK ŞİRKETİ

Büyükçekmece Buharlı Temizlik Şirketi ; Yaşadığımız mekanların temizliği başta sağlık olmak üzere birçok açıdan önemli oluyor. Geçmişten günümüze üretilen farklı temizlik araçları; evlerin, ofislerin, arabaların temizliklerinde kullanılıyor. Temizlik yaparken kullandığımız araçlar, teknolojinin gelişimiyle birlikte birçok özellik kazanmış durumda. Son yıllarda buharlı temizlik yapan buharlı temizleyiciler de bu teknolojik gelişmelerden nasibini aldı. Su buharının temizleyici etkisini kullanarak dezenfekte ve temizlik işlemi yapan buharlı temizleyiciler, evlerimize kadar ulaşmış durumda. Buharlı temizleyiciler sayesinde buharlı temizlemenin avantajlarını yaşayabiliyoruz.

BUHARLI TEMİZLİK NASIL YAPILIR?


Büyükçekmece Buharlı Temizlik Şirketi ; Yaşadığımız mekanlarda birçok konuda temizliğe ihtiyaç duyuluyor. Yerlere dökülen gıdalar, zamanla oluşan kirler, ıslak mekanlarda ve özellikle musluk çevrelerinde oluşan kireçler, mutfaktaki yağ lekeleri derken birçok konuda temizlik yapmak gerekiyor. Geçmişte her biri için farklı araçlar ve temizlik ürünleri kullanmak gerekiyordu. Fakat buharlı temizlik ile tüm bunlara karşı tek çözüm uygulayabiliyoruz. Buharlı temizleyicilerin farklı ortamlar için geliştirilmiş özellikleri sayesinde farklı alanlarda temizlik yapmak mümkün. Mutfaktaki yağ lekelerini yüksek buhar basıncı ile temizleyebiliyorsunuz. Salon zeminini, özellikle parkelere zarar vermeden kısa sürede kirlerinden arındırabiliyorsunuz. Banyo muslukları ve duşakabinler gibi suyla temas eden yüzeylerdeki tüm kireç ve kireç artıklarını buharın gücüyle ortadan kaldırabiliyorsunuz. Buharlı temizleyiciler sayesinde her türlü kire karşı tek bir araç yeterli oluyor. Hatta pencerelerinizde ve kapılarınızda dahi buharlı temizleyicileri kullanabiliyorsunuz.

BÜYÜKÇEKMECE BUHARLI TEMİZLİK ŞİRKETİ KÜF PROBLEMİNİ NASIL GİDERİR?

Büyükçekmece Buharlı Temizlik Şirketi ; Bazı evlerde küf kokusu olabiliyor. Küf mantarlarının yol açtığı bu koku, insan sağlığı için de sıkıntı yaratabiliyor. Küflere ek olarak, bazı evlerde alerjisi bulunan bireylere zararlı olabilecek alerjenler yer alabiliyor. Küf mantarı, evcil hayvan tüyleri, dışarıdan gelen polenler gibi sağlığınıza kötü etki edebilecek herşeye karşı klasik temizlik yöntemleri her zaman yeterli olmayabiliyor. İşte buharlı temizleyiciler ile tüm bu olumsuzluklara son verebiliyorsunuz. Küf, alerjen, tüy, polen gibi evinizde size sağlık açısından zarar verebilecek şeylere karşı buharın gücünü kullanabiliyorsunuz. Çocuklar, bebekler, alerjisi bulunan bireyler ve hatta tüm ev halkı için temiz bir ortamı sağlayabiliyorsunuz.

BÜYÜKÇEKMECE BUHARLI TEMİZLİK İLE DETERJANSIZ TEMİZLİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN!

Büyükçekmece Buharlı Temizlik Şirketi ; Deterjan ve temizlik ürünleri, içeriğinde bulunan kimyasallar yardımıyla temizlik işlemini gerçekleştiriyor. Bunlar her ne kadar temizlik için yeterli olsa da; özellikle sağlık açısından kimyasal kullanımı uzun vadede bazen problem yaratabiliyor. Deterjan ve temizlik ürünlerine alerjisi olanları da düşündüğümüzde, evlerde temizlik için alternatif yöntemlere yönelmek durumunda kalınabiliyor. İşte buharlı temizleyiciler de tam olarak bu konuda bizlere yardımcı oluyor. Sadece su buharı ile çalışan buharlı temizleyiciler, buharın yüksek sıcaklığının sunduğu dezenfekte işlevini kullanıyor. Buhar ile temizlik sağlayan bu cihazlar, ekstra olarak hiçbir kimyasala ihtiyaç duymuyor. Suyun yüksek sıcaklıktaki buhar halini yüzeylere uygulayarak temizlik yapmanızı sağlıyor. Bu sayede kimyasal kullanımını azaltıyor ve olası sağlık problemlerinin de önüne geçebiliyorsunuz.

İstanbul Büyükçekmece Buharlı Temizlik hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 arayıp dilediğiniz zaman için randevu oluşturabilirsiniz.
İletişim: 0552 482 78 60

sep-iconREFERANSLARIMIZ