thumbs-iconMÜKEMMELLİK BİR EYLEM DEĞİL, BİR ALIŞKANLIKTIR.

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ: (7/24 HİZMET)

İstanbul Temizlik • Daha Temiz Bir Gelecek İçin
mobile-icon

7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ+90 552 482 78 60

page-banner

EV TEMİZLİĞİ

EV TEMİZLİĞİ

EV TEMİZLİĞİ

Ev Temizliği

Hayatımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz evlerde en önemli işlerden birisi ev temizliği işidir. Günümüz koşullarında birçok insan iş hayatının telaşesinde koşturmaktan ev temizliği için kendisinde yeterince enerji bulamıyor. Bu sebeple birçok evde detaylı temizlik yerine yüzeysel temizlik yapılmaktadır. Yüzeysel temizlik yapılan evlerde yeterince hijyen sağlanamaması da birçok sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına yol açmaktadır. Ev temizliği hizmetleri ile sağlıklı ve hijyenik ev ortamların oluşturulması sağlanmaktadır. Profesyonel ev temizlik ekipleri evlerin dip köşe temizliğini yaparak toz ve kir olmayan sağlıklı evlerde yaşamamızı sağlıyorlar.

Ev Temizliği Hizmetleri

Ev temizliği hizmetleri günlük hayatın yoğun temposundan ev temizlemeye vakti kalmayanların en büyük yardımcısıdır. Villa, konak ve yalı gibi geniş alanlara sahip yaşam alanlarının temizlenmesi de oldukça büyük bir sorundur. Bu gibi durumlarda profesyonel temizlik ekiplerine sahip temizlik firmalarından hizmet almak sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak için gereklidir. Profesyonel temizlik hizmetleri ile mutfak, banyo, tuvalet, odalar, salon, antre, cam ve çerçeve, balkon ve talep halinde dış cephe temizlikleri en ince detaylara kadar yapılmaktadır. Temizlik hizmetleri sunun firmalar ev temizliği için belirlenecek gün aralığına göre temizlik ekibi veya temizlik eğitimi alan sertifikalı gündelik temizlikçi tedariki yapmaktadır.

Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Detaylı bir ev temizliği yapmak için bilgi ve deneyim gerekmektedir. Temizlik hizmetleri sağlayan firmalarda görev alan personeller temizlik konusunda eğitimli ve sertifika sahibi olmalıdır. Ev temizliği yapılırken her bir alan için özel temizlik maddeleri bulundurulmalı. Temizlik için gereken bez, fırça, kova ve eldiven gibi yardımcı malzemeler hazır bulundurulmalıdır. Bununla birlikte ihtiyaç duyulacak makine ve teçhizatlar temizlikte kesinlikle bulunmalıdır. Temizlik işlemleri banyo, tuvalet, mutfak ve diğer alanlarda tavandan zemine kadar yapılmalıdır.

Diğer hizmetlerimizi görmek için aşağıdaki ilgili başlıklara tıklayabilirsiniz. 


Ve daha fazlası için İstanbul İnci Temizlik sayfamızı incelemeniz yeterlidir. 

sep-iconREFERANSLARIMIZ