thumbs-iconMÜKEMMELLİK BİR EYLEM DEĞİL, BİR ALIŞKANLIKTIR.

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ: (7/24 HİZMET)

İstanbul Temizlik • Daha Temiz Bir Gelecek İçin
mobile-icon

7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ+90 552 482 78 60

page-banner

OTEL TEMİZLİĞİ

OTEL TEMİZLİĞİ

OTEL TEMİZLİĞİ

Otel Temizliği

Zaman içinde seyahatin popülerliği insanların konaklama ihtiyacına yol açmıştır. Hafta sonu gezileri, grup gezileri, balayı gibi çeşitli amaçlarla düzenlenen seyahatler evlilik sonrası bir gelenek haline gelmiş ve günümüzde en büyük endüstri sektörünün ve turist göçünün oluşmasında etkili olmuştur. Ciddi yatırımlar yapan bu firmalar hizmet türü açısından da kendi alanlarında farklılık göstermektedir. Bunların başında müşteriye sağlanan temizlik gelmektedir. Otelde hijyen konusu müşterilerin ilk dikkatini çeken şey olacaktır. Müşteri memnuniyetinin yanında sağlık açısından da otelde hijyenik bir ortam sağlanmalıdır. Optimal temizlik uygulamaları günlük, haftalık ve aylık olarak yapılmalıdır.

Rutin  temizlik, boş ve dolu odaların günlük kontrolü ile başlar. Kullanılmış çarşafları toplarken, yeni kıyafetleri değiştirirken, misafir eşyalarını düzenlerken ve toplarken, yatak yaparken, odaları süpürürken ve paspaslarken, banyo ve tuvaletleri temizlerken, kapı temizliği de dahil olmak üzere haftalık temizlik, dolap ve dolap içlerini temizlerken, halılardaki tüm lekeleri çıkarırken, böcekler ve haşerelerin varlığının kontrol edilmesi, banyoda bulunan perde veya duşakabinin temizlenmesi, zeminin silinmesi ve yine eşyaların tozunun alınması şeklinde olmaktadır.

Odadaki perdelerin yıkanması, halıların yıkanması, masa ve sandalyelerin cilalanması ve sandalyelerin temizlenmesi, duvarların temizlenmesi, odadaki kırık eşyaların düzeltilmesi, odaların ilaçlanması, kapıların temizlenmesi gibi aylık temizlik tavsiye edilir.

Bunun yanında tabi ki restoranın yani ortak alanların temizliği, yüzme havuzunun temizliği, otopark ve diğer ortak alanların temizliği de gerekiyor.

Ciddi ve müşteri memnuniyetine değer veren şirketler, şirketin itibarının ön planda olduğu anlamına gelir. Nitekim teknoloji devrindeyiz. İtibarınızın artması, saygın, seçilen işletme olmanız gelen misafirlerin hakkınızda yaptıkları değerlendirmelerle mümkün olmaktadır. Kimse o an evi sayılacak yerin pis olmasını tercih etmeyecektir. Temizliği ilke edinen firmalar her zaman ilk tercih olacaktır.

Sizde otelinizin temizliğini güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. İlgili oteliniz için ek olarak tadilat sonrası, cam, dış cephe vb temizlikler de itina ile yapılabilir. İletişim sayfamızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp hizmet hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Veya temizlik formumuz ile bize başvuru yapabilir, detaylı bilgi için sizlere geri dönüş sağlayabiliriz. 

Diğer hizmetlerimizi görmek için aşağıdaki ilgili başlıklara tıklayabilirsiniz. 

Ve daha fazlası için İstanbul İnci Temizlik sayfamızı incelemeniz yeterlidir. 


sep-iconREFERANSLARIMIZ