thumbs-iconMÜKEMMELLİK BİR EYLEM DEĞİL, BİR ALIŞKANLIKTIR.

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ: (7/24 HİZMET)

İstanbul Temizlik • Daha Temiz Bir Gelecek İçin
mobile-icon

7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ+90 552 482 78 60

page-banner

OKUL & DERSHANE & KURS TEMİZLİĞİ

OKUL & DERSHANE & KURS TEMİZLİĞİ

OKUL & DERSHANE & KURS TEMİZLİĞİ

Okul / Dershane / Kurs Temizliği

Okullar her gün yüzlerce çocuğun eğitim için bulunduğu ve çok hızlı bir şekilde kirlenebilen ortamlardır.Okullarda özellikle zemin ve tuvalet kirlenmesi çok hızlı gerçekleşmektedir.Aynı zamanda sınıflarda, ofislerde, kantinde ve bahçede oluşan kirlilikler de ayrı bir öneme sahiptir.

Bu durumların giderilmesi amacıyla firmamızın vermiş olduğu okul temizliği hizmeti birçok okulda düzenli şekilde uygulanmaktadır.

Okullarda çocukların ve personellerin sağlıklı bir şekilde eğitime devam edebilmesi amacıyla tüm kullanım alanları ayrıntılı bir şekilde temizlenerek mikroorganizma faaliyetlerinin önlenmesi ve hijyenik bir ortam oluşturulması hedeflenir. Bu sayede okullarda sağlık sorunları yaşanmadan, kaliteli ve doğru bir eğitim gerçekleştirilebilir.

Okullarda sağlıklı ortamların oluşturulabilmesi için sadece belirli zamanlarda değil sürekli olarak temizlik şartlarının sağlanması gerekmektedir.Bu nedenle okul temizliği hizmetlerinin periyodik olarak alınması daha doğru olacaktır. Özellikle mevsim değişimlerinde ve haftalık tatillerde temizlik işlemlerinin yapılması sayesinde okullarda süreklilik sağlanabilecek şekilde temiz bir ortam oluşturulabilir. Bu temizlik şartlarının sağlanmasında en önemli nokta işlemlerin okulun müsait olduğu ve eğitimin bulunmadığı zamanlarda yapılmasıdır. Çünkü okul içerisinde eğitim verilen zamanda temizlik yapılması işlemlerin ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirilmesini engelleyeceğinden dolayı en doğru zamanlama eğitimin yapılmadığı akşam saatleri veya hafta sonları olmaktadır.Ayrıca eğitime ara verilen tatil dönemlerinde de temizlik işlemleri rutin bir şekilde sürdürülmelidir.

Okul / Dershane / Kurs Temizliği Nasıl Yapılır?

Okullarda rutin bir şekilde uygulanan ve sağlık ortamı oluşturan okul temizliği hizmetleri geniş bir işlem kapsamında gerçekleştirilir. Firmamız tarafından temizlik işlemleri yapılırken öncelikle okul yönetimleri ile görüşülerek bir temizlik planı oluşturulur. Bu konuyla ilgili öğrencilere de bilgilendirme yapılarak temizliğin sürekli olması sağlanır. Temizlik işlemleri kapsamında öncelikle tuvaletler ve sınıflar havalandırarak hijyenik bir ortam sağlanması için gerekli dezenfektanlar ile zemin ve diğer ayrıntılar itina ile temizlenir. Daha sonrasında lavabolarda sıvı sabun kullanılması için şartlar sağlanır. Okullardaki çöp kovaları temizliği yapıldıktan sonra zemin temizlikleri tamamlanır. Ayrıca okul kantininde ve bahçesinde de gerekli temizlik işlemleri yapılarak dış ortamdan mikroorganizma bulaşması engellenir.

Sizde okul, dershane, kurs vb eğitim alanlarınızın temizliğini güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. İlgili eğitim yuvalarımızın tadilat sonrası, cam, dış cephe vb temizlikleri itina ile yapılabilir. İletişim sayfamızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp hizmet hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Veya temizlik formumuz ile bize başvuru yapabilir, detaylı bilgi için sizlere geri dönüş sağlayabiliriz.

Diğer hizmetlerimizi görmek için aşağıdaki ilgili başlıklara tıklayabilirsiniz. 

Ve daha fazlası için İstanbul İnci Temizlik sayfamızı incelemeniz yeterlidir. 

sep-iconREFERANSLARIMIZ