thumbs-iconMÜKEMMELLİK BİR EYLEM DEĞİL, BİR ALIŞKANLIKTIR.

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ: (7/24 HİZMET)

İstanbul Temizlik • Daha Temiz Bir Gelecek İçin
mobile-icon

7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ+90 552 482 78 60

page-banner

AVM TEMİZLİĞİ

AVM TEMİZLİĞİ

AVM TEMİZLİĞİ

AVM Temizliği


Oldukça büyük Alışveriş Merkezlerinin temizliği için yeterli kadroya sahip, eğitimli ve uzman ekip oluşturulması ve gerekli ekipmanlara sahip olan firmamızla çalışılması sizlere kolaylık ve profesyonellik sağlayacaktır. 


Alışveriş merkezleri çok yoğun alanlar olduğu için en kirli alanlardan biridir. Kalabalık yerlerde hizmet vermenin ne kadar zor olduğunu bilen firmamızın özellikle hedefi, müşterilerimize rahatsızlık vermeden hizmet vermeye devam etmektir.


Alışveriş ihtiyaçlarını karşılanması ve insanlara daha iyi hizmet verebilmek için yaşam merkezi haline getirilen AVM'lerin sayısı her geçen gün artıyor. Kimi alışveriş ihtiyaçlarını bir arada bulabilmek için alışveriş merkezlerini tercih ederken, kimileri de eğlence, yemek ve sinema gibi kültürel etkinliklerle toplantı yapmak için alışveriş merkezlerini tercih ediyor.


Bu nedenle gün içerisinde çok sayıda insanı ağırlayan alışveriş merkezleri, müşterilerin hijyeninden ve görsel estetiğinden ödün vermeyen temiz bir ortam oluşturmalıdır. Kapalı alanlarda ve kalabalık ortamlarda rahat ve hijyenik bir alan yaratmak için her zaman temiz görünmek daha önemlidir. 


Alışveriş merkezinde temizlik çalışmaları sürerken müşterileri rahatsız etmeden temizliği yapmamız ve gürültülü temizlik makinesi kullanım süresinin farkında olmalısınız. Mağazada hem müşteriler hem de çalışanlar için temizlik uygun olmalıdır. Tesis, çalışanların belirli iş kıyafetleri giymeleri gerektiğinin bilincindedir.


Büyük bir alışveriş merkezini temizlemek için yeterli personele sahip eğitimli ve deneyimli bir ekip oluşturmak ve gerekli donanıma sahip bir firma ile çalışmak size rahatlık ve profesyonellik kazandıracaktır. Bu alanda size hizmet verecek deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibe sahibiz. 


Bugüne kadar sunduğumuz hizmetlerden edindiğimiz tecrübeyi kullanarak profesyonel kadro ve son teknoloji makinelerle kurumsal çözümleri üretiyoruz.


Kalıcı temizlik için alışveriş merkezlerinde yürüyen merdiven, asansör, cam korkuluklar ve diğer metal yüzeylerin temizliği ve bunların yanı sıra açık alan ve otopark temizliğiyle hijyen sağlanmaktadır. Alışveriş merkezlerindeki iç dış tüm alanları kusursuz bir şekilde hijyene kavuşturan firmamız bu alanda sağladığı hizmet karşısında ekonomik fiyatlarla sizlere hem üst düzey temizlik hem de müşteriye memnuniyeti sunmaktadır.


Sizde AVM temizliğinizi güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. AVM'nin tadilat sonrası, iç ve dış camları, dış cephe temizliği vb gerekli tüm hizmet sağlanmaktadır. İletişim sayfamızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp hizmet hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Veya temizlik formumuz ile bize başvuru yapabilir, detaylı bilgi için sizlere geri dönüş sağlayabiliriz.


Diğer hizmetlerimizi görmek için aşağıdaki ilgili başlıklara tıklayabilirsiniz. Ve daha fazlası için İstanbul İnci Temizlik sayfamızı incelemeniz yeterlidir. 

sep-iconREFERANSLARIMIZ