thumbs-iconMÜKEMMELLİK BİR EYLEM DEĞİL, BİR ALIŞKANLIKTIR.

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ: (7/24 HİZMET)

İstanbul Temizlik • Daha Temiz Bir Gelecek İçin
mobile-icon

7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ+90 552 482 78 60

page-banner

ZEMİN TEMİZLİĞİ

ZEMİN TEMİZLİĞİ

ZEMİN TEMİZLİĞİ

Zemin Temizliği

Toplumumuzda temizlik çok önemli bir iştir ve birçok insan buna duyarlıdır. Son günlerde tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 salgını, hijyenin çok önemli bir konu olduğunu bir kez daha gösteriyor. İnsanlar için yaşadıkları yerin temizliği bir endişe noktasıdır. Herkesin kendine göre  temizlik anlayışı farklıdır.

Yoğun nüfuslu bölgelerde çok hassas olması gereken zemin temizliği herkesin sağlığı için önemlidir. Zemin temizliğinde tercih edilen ürünler kusursuz hijyen sağlamalıdır. Zemin temizliği için çeşitli temizlik ürünleri bulunabilir.

Zeminin cinsine göre çamaşır suyu, ahşap temizleyici, sirke ve Arap sabunu gibi temizlik ürünleri tercih edilebilir. Tabi bizler kendimize özel üretilen zemin temizlik ürünümüz ile işlem yapmaktayız. İstanbul İnci temizlik firması olarak zeminin cinsine göre temizlik ürünleri kullanılarak zemin mikroplar ve lekelerden arındırılır.

Zemin Temizliği Nasıl Yapılır?

Günümüzde inşaat sektörünün her geçen gün hızla gelişmesi ile zemin kaplamalarında farklı kompozit malzemeler kullanılmaktadır. Özellikle yeni binalarda farklı tasarımlar için farklı döşeme çeşitleri tercih edilmektedir. Laminant, epoksi, fayans, seramik, doğal taş, mermer gibi birbirinden farklı malzemeler kullanılabilir. 

Zemin temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken nokta, kullanılan malzemenin zemine uygun olması gerektiğidir. Nitelikli  zemin temizliği deneyimli ve kalifiye kişiler tarafından yapılabilir. Firma olarak zemin temizliğinde zeminde kullanılan malzemeye uygun temizleyici ve ekipmanlar kullanmaktayız. Zemin temizliği uzmanlarımız ve profesyonel kadromuz tarafından modern ekipmanlarla yapılmaktadır.

Zemin Temizliği Fiyatları

Güncel ve detaylı zemin temizliği fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunar. Zemin temizliği fiyatları; temizliğin gerçekleştirileceği alana, kişilerin ek hizmet taleplerine göre farklılık gösterebilir. Firmamız, her türlü mekanın temizliğinde hijyenik ve sağlıklı bir temizlik için gerekli araç gereçleri ve uzman personeli ile uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. 

Sizde zemin temizliğinizi güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. İletişim sayfamızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp hizmet hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Veya temizlik formumuz ile bize başvuru yapabilir, detaylı bilgi için sizlere geri dönüş sağlayabiliriz. 

Diğer hizmetlerimizi görmek için aşağıdaki ilgili başlıklara tıklayabilirsiniz. 

Ve daha fazlası için İstanbul İnci Temizlik sayfamızı incelemeniz yeterlidir. 


sep-iconREFERANSLARIMIZ