thumbs-iconMÜKEMMELLİK BİR EYLEM DEĞİL, BİR ALIŞKANLIKTIR.

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ: (7/24 HİZMET)

İstanbul Temizlik • Daha Temiz Bir Gelecek İçin
mobile-icon

7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ+90 552 482 78 60

page-banner

HASTANE TEMİZLİK ŞİRKETİ

HASTANE TEMİZLİK ŞİRKETİ

HASTANE TEMİZLİK ŞİRKETİ

Hastane Temizliği


Hastaneler ve diğer kritik lokasyonlarda temizlik hizmeti vererek, profesyonel ekipler ve insan sağlığının her şeyden önemli olduğu hizmetler sunuyoruz. 15 yıllık tecrübemizle İstanbul'da bu alanda lideriz ve hastanelerde İnci temizlik söz konusu olduğunda güvendesiniz. İnsan sağlığının  en hassas noktası olan hastanelerin sürekli dezenfekte edilmesi ve burada çalışan sağlık ekiplerinin tamamen profesyonel olması gerekmektedir. Hijyenik bir ortam şarttır ve süreklilik gerektiğinde en iyi hizmeti verdiğimiz için bu konuda  en büyük yardımcınız biziz.


Hastaların ve ziyaretçilerin sağlığını korumak için hastane temizliği son derece önemlidir. Hastalarımızın hastane kaynaklı enfeksiyonlara maruz kalmamasını sağlamak için planlı temizlikler uygulayarak bu konuya çok dikkat ediyoruz. Sistematik, organize ve eğitimli bir temizlik ekibi tarafından verilen hizmetler, müşteri memnuniyetini ve daha da önemlisi hasta memnuniyetini sağlamak için tasarlanmaktadır.


Sağlık Bakanlığı'nın talimatlarına uygun olarak yapılması gereken hastane temizliği, hastaların sağlığını korumak için organize olmuş uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından yapılmalıdır. Hizmet, insan sağlığına odaklandığını gösteren birinci sınıf bir ekip tarafından yürütülmektedir. İstanbul'da 15 yıllık kaliteli hizmetimizi ve güvenilir temizliğimizi müşteri memnuniyeti politikası ve hastanelerimizde değer verdiğimiz titiz bakım ile birleştirerek insan sağlığını ön planda tutuyoruz. Son teknoloji temizlik, teknik ekipmanlarla gerçekleştirilmekte ve hastaneler gibi kritik lokasyonlarda hizmet olarak verilmektedir.


İlgili alanda mikroorganizmalar kalırsa olumsuz etkileri olabileceğini biliyoruz, bu nedenle hijyen ve kaliteye büyük önem veriyoruz. Kaliteli hizmet ile temizlik sektöründe uzun yıllardır lider olan İstanbul'da da birçok hastaneyi temizliyoruz. Bu alandaki gelişmiş bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile üst düzey hizmet sunuyoruz. Hastalarımıza ve hastanelerimize verdiğimiz özen, sağlıksız bir ortamın oluşmasını engellemekteyiz.


Hastane temizliği en güçlü uzmanlık alanlarımızdan biridir. Hastanenizi bize emanet ederek temizlik konusunda en doğru seçimi yapabilirsiniz. Hastalarımıza ve hastane çalışanlarımıza sağladığımız hijyenik ortamın, her zaman hijyen ilkesiyle, hastaya ve insana  saygıyı unutmadan temizlediğimiz için gurur duyuyoruz. Tecrübemiz ve kalitemiz, İstanbul'da yıllardır teşvik ettiğimiz temizlik hassasiyetini hastanenize kazandırabilir, bu sayede hasta ve aileleri için daha güvenilir bir ortam oluşturup sağlıklarını koruyabilirsiniz.


Diğer hizmetlerimizi görmek için aşağıdaki ilgili başlıklara tıklayabilirsiniz. 


Ve daha fazlası için İstanbul İnci Temizlik sayfamızı incelemeniz yeterlidir. 

sep-iconREFERANSLARIMIZ