thumbs-iconMÜKEMMELLİK BİR EYLEM DEĞİL, BİR ALIŞKANLIKTIR.

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ: (7/24 HİZMET)

İstanbul Temizlik • Daha Temiz Bir Gelecek İçin
mobile-icon

7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ+90 552 482 78 60

page-banner

YANGIN SONRASI TEMİZLİK

YANGIN SONRASI TEMİZLİK

YANGIN SONRASI TEMİZLİK

Yangın Sonrası Temizlik

Yangın, kimsenin başına gelmesini istemediği korkunç bir durumdur. Binalarda çıkan yangının büyüklüğüne bağlı olarak ev ve işyerindeki birçok eşya da zarar görmektedir. Yangına kısa süre müdahale edilmezse yapıda çok daha büyük hasarlar meydana gelebilir. Yangından sonra yangın söndürme yapısının eski haline getirilmesi ve kullanıma açılması için yangın sonrası temizlik çalışmaları yapılmalıdır. İstanbul'daki temizlik şirketimiz İstanbul İnci Temizlik ayrıca yangın temizleme hizmetleri de vermektedir. Uzun yıllar İstanbul'a hizmet veren firmamız bu soruna profesyonel  çözümler üretmektedir.

Yangın temizliği normal temizliğe göre çok daha büyük bir işlemdir ve normal temizlemeden çok daha fazla özen gerektirir. Evin veya yapının büyüklüğüne göre uygun personel vardiya sayısı belirlenmeli ve kaliteli temizlik ekipmanları ile temizlik işlemleri yapılmalıdır. İnci temizlik hizmetleri olarak ağırlıklı olarak yangın sonrası temizlik için bizimle iletişime geçen müşterilerimize  keşif hizmeti vermekteyiz. Keşfin amacı, yangından sonra yeniden kullanılabilecek unsurları belirlemek ve müşteriyi sorun hakkında bilgilendirmektir. Daha sonra uzman bir ekip ile olay yerinde çalışma başlatılır.

Yangın sonrası temizlik çok zor ve önemli bir süreç olduğundan, konuda tercih edilen firmayı dikkatli bir şekilde belirlemek önemlidir. Aksi takdirde, halihazırda ciddi hasar görmüş yapılara ve mülklere bilinçsiz müdahale ile daha büyük hasar ve kayıplar meydana gelebilir. O yüzden böyle bir temizliğe ihtiyacınız olduğunda iyice bir araştırma yaparak karar vermelisiniz. İnci Temizlik, temizlerken bu konuda gereken önemi ve titizliği gösteriyor ve evinizi eski haline döndürüyoruz. Yangın çıkan bir binada oluşan koku ve kurum lekelerini tamamen ortadan kaldırarak evinizi tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz. Yangından sonra temizlik  yaparken özel temizleyiciler kullanıyoruz. Bu sayede mal ve yapılar üzerindeki atık ve lekeler özel olarak uyguladığımız yöntemlerle ortadan kaldırılacaktır.

Diğer hizmetlerimizi görmek için aşağıdaki ilgili başlıklara tıklayabilirsiniz. 

Ve daha fazlası için İstanbul İnci Temizlik sayfamızı incelemeniz yeterlidir. 

sep-iconREFERANSLARIMIZ