thumbs-iconMÜKEMMELLİK BİR EYLEM DEĞİL, BİR ALIŞKANLIKTIR.

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ: (7/24 HİZMET)

İstanbul Temizlik • Daha Temiz Bir Gelecek İçin
mobile-icon

7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ+90 552 482 78 60

page-banner

ATAŞEHİR VİLLA TEMİZLİK ŞİRKETİ

ATAŞEHİR VİLLA TEMİZLİK ŞİRKETİ

ATAŞEHİR VİLLA TEMİZLİK ŞİRKETİ

ATAŞEHİR VİLLA TEMİZLİK ŞİRKETİ


Ataşehir Villa Temizlik Şirketi; Villanızın büyüklüğü ne olursa olsun profesyonel bir temizlik şirketi ve temizlik personeli tarafından bir gün içerisinde temizlenip teslim edilecektir. Mobilyadan taşınma hazırlığına kadar villa temizliğinizi bize bırakın. Havuzlar, garajlar, bodrumlar, çatılar, villa camları, villa dış cepheleri, mutfaklar, avizeler, aydınlatmalar, parka ve ıslak zeminlere kadar her şeyin temizlenmesi, zemin temizliği ve mermer zemin temizliğiinşaat sonrası villa temizliği, sauna, banyo, mutfak dolap içlerine kadar tüm detayları biliyor ve taleplerinizi en uygun fiyat ile karşılıyoruz.

Ataşehir Villa Temizlik şirketleri arasında en iyisi olan İnci Temizlik Şirketi'nden villa, köşk ve konaklar için temizlik hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz dilediğiniz zamanda temizlik malzemeleri ve makineleri ile birlikte hazır bir şekilde hızlıca hizmet verecektir.


ATAŞEHİR VİLLA TEMİZLİK ŞİRKETİ FİYATLARI

Ataşehir Villa Temizlik şirketleri arasında en iyisi olan İnci Temizlik Şirketi olarak sizlere en uygun fiyat garantisini ile temizliğimizi vaat ediyoruz. Arz / talep doğrultusunda fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fiyat almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İstanbul Ataşehir Villa Temizlik hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 arayıp dilediğiniz zaman içerisine randevu oluşturabilirsiniz.
İletişim: 0552 482 78 60


sep-iconREFERANSLARIMIZ