thumbs-iconMÜKEMMELLİK BİR EYLEM DEĞİL, BİR ALIŞKANLIKTIR.

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ: (7/24 HİZMET)

İstanbul Temizlik • Daha Temiz Bir Gelecek İçin
mobile-icon

7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ+90 552 482 78 60

page-banner

BEŞİKTAŞ DIŞ CEPHE TEMİZLİK ŞİRKETİ

BEŞİKTAŞ DIŞ CEPHE TEMİZLİK ŞİRKETİ

BEŞİKTAŞ DIŞ CEPHE TEMİZLİK ŞİRKETİ

BEŞİKTAŞ DIŞ CEPHE TEMİZLİK ŞİRKETİ


Temizlik, özen ve dikkat gerektiren dış cephe temizliği, yapılan bir dikkatsizlik sonucunda temizlenmiş / temizlenmemiş yüzeyde maddi hasar meydana gelme olasılığı oldukça yüksek bir iştir. Biz İstanbul İnci Temizlik yani İstanbul Beşiktaş Dış Cephe Temizlik Şirketi olarak üzerimize düşen gerek maddi gerekse manevi sorumluluğun farkında olmakla birlikte, ilgili tüm sorumluluğu da üstlenmekteyiz. İşinde uzmanlaşmış kadromuz ile birlikte Beşiktaş Dış Cephe Temizlik Şirketi olan İnci Temizlik, profesyonel donanımı ve çalışanı ile birlikte İstanbul genelinde hizmetinizdedir.

Sizde kaliteli dış cephe temizliği istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Konu ile ilgili geniş referans sistemimiz ile birlikte sizlere bilgilerimizi sunabiliriz. 


BEŞİKTAŞ DIŞ CEPHE TEMİZLİK FİYATLARI


Fiyat konusunda alanın büyüklüğü, arz ve talepler doğrultusunda değişiklik gösterdiğinizi bilmenizi isteriz. Fiyat için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. 


BEŞİKTAŞ DIŞ CEPHE TEMİZLİK ŞİRKETİ İLETİŞİM 


İstanbul Beşiktaş Dış Cephe Temizlik hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 arayıp dilediğiniz zaman için randevu oluşturabilirsiniz.
GSM: 0552 482 78 60

sep-iconREFERANSLARIMIZ